Dječji kafić u Bjelovaru?

GRAD BJELOVAR

Predložena gradnja dječjeg kafića u centru Bjelovara

“Tri stvari su nam ostale od raja: zvijezde u noći, cvijeće po danu i dječje oči.” (Dante Alighieri)

U Velikoj vijećnici Grada Bjelovara, održana je 2. sjednica Dječjeg gradskog vijeća Grada Bjelovara na kojoj je, između ostalog, najavljena manifestacija Mali fašnik u Bjelovaru te obavljena primopredaja velikog ključa Grada čime je zapravo započelo razdoblje vladavine smijeha, maškara i inih ludorija.

Za Igora Brajdića, zamjenika bjelovarskoga gradonačelnika, mali su vijećnici imali pregršt zanimljivih pitanja. Što su sve mali vijećnici pitali dogradonačelnika i da li su bili zadovoljni s odgovorima – saznajte iz našeg videozapisa jer, kao što je zapisao Antoine de Saint: “Sve odrasle osobe su najprije bile djeca.(Ali se malo njih toga sjeća.)”

 

 

By urednik