Turistička zajednica Bjelovarsko-bilogorske županije ugostila predstavnike Udruge hrvatskih putničkih agencija

Turistička zajednica Bjelovarsko-bilogorske županije, na čelu s direktorom Marcelom Medakom, 17. i 18. ožujka ugostila je predstavnike Udruge hrvatskih putničkih agencija (UHPA) koji su se i osobno mogli uvjeriti što sve Bjelovarsko-bilogorska županija može ponuditi po pitanjima turizma.

Inače predstavnici Udruge hrvatskih putničkih agencija svake godine obilaze po jednu destinaciju koja nije baš „razvikana“ i koja je nešto slabije turistički razvijena a sve s ciljem kako bi pridonijeli njenom daljnjem razvoju te upoznali članove ali i buduće goste s tom destinacijom.

 

 

By urednik