Grad Bjelovar

Bjelovarski slavuji-fakini kod gradonačelnika

Bjelovarski slavuji-fakini putuju u Mursko Središće na Državnu smotru pučkog teatra s predstavom Pretakanje vina. Autorica i scenaristica predstave je njihova članica Marija Pavleković. Više o tome doznali smo na pressici na kojoj je Bjelovarske slavuje-fakine primio gradonačelnik Grada Bjelovara Dario Hrebak. Recimo i to da Bjelovarski slavuji-fakini imaju tri sekcije, tamburaški sastav, mješoviti pjevački zbor i glumačku družinu. Pogledajte videozapis s prijema u maloj vijećnici Grada Bjelovara.

 

 

Sudeći prema fotkama u prolazu – ovaj susret na ulici prethodio je pressici s gradonačelnikom!

By urednik