Grad Bjelovar

3️⃣. Sajam OPG-a i EKO proizvođača te 3️⃣. Sajam antikviteta, starina i kolekcionarstva samo što nije počeo. Bogati vikend bit će pun sadržaja, a Bjelovarski sajam osigurao je besplatne ulaznice i besplatan parking za posjetitelje. 👨‍👩‍👧‍👦
👉Za ulaz u Sajam u subotu 23. 11. izlagači i posjetitelji koristit će glavni ulaz (ulaz broj 1), a s obzirom na Sajam automobila koji se održava u nedjelju ispred glavnog ulaza, u nedjelju 24. 11. izlagači i posjetitelji koristit će ulaz broj 2 (putem velikom vanjskog parkinga). 🏎
🏎Parking za posjetitelje unutar Sajamskom prostora Gudovac moguć je na poljima 2A, 5D, 6D, 7A. 🚲
⏱Radno vrijeme sajma je u subotu 23. 11. od 9 do 17 sati te u nedjelju od 9 do 15 sati.
Vidimo se! 😉

By urednik