I Kocka kaže da je ovdje sve najslađe!

POSLJEDNJI NERETVANSKI VITAMINI

SUTRA I U SRIJEDU U  BJELOVARU!

PLODOVI NERETVE, kao i uvijek, direktno s plantaža iz OPG-ova ŠTRBIĆ, (Kristijane i Gorana Štrbića iz Stablinske pokraj Ploča) sutra  stižu u Bjelovar na Radićev trg (gdje se nekad nalazila Pevecova robna kuća).  Opskrbite se s posljednjim ovogodišnjim pravim domaćim ekološkim izuzetno zdravim vitaminskim voćnim bombama u obliku mandarina, klementina naranči, limunova, grejpova, . . . a biti će tu i nevjerojatno slatkih, na prirodan način sušenih smokava te čisto hladno prešano djevičansko maslinovo ulje i 100% prirodni domaći sok od mandarina.                                                                                                                                                                                                                                             -Dođite po posljednju ovogodišnju dozu vitamina, poručuje Kristijana! U svakom slučaju imunitet je prioritet u ove zimske dane. Jer, uz vitamine nema anemije a niti plandemije! (op.a.).

Zdravlje nije sve, ali bez zdravlja, sve je ništa!” (Arthur Schopenhauer)

I zato što prije na Radićev trg po vitamine!

 

By urednik