Svijet u kojemu danas živimo prepun je ratova, sukoba i neizvjesnosti pa uz sve rečene još posebno ističem svoju želju kako vama, tako i svima u našoj Hrvatskoj, da i ubuduće imamo miran i siguran život. Vjerujem kako smo, kao zajednica različitih ljudi, spremni i sposobni nastaviti graditi uređeno i pravedno društvo koje će međusobne razlike uvažavati kao demokratsku i civilizacijsku vrijednost.
Iskoristimo i predstojeći blagdan da se dokažemo kao tolerantno društvo koje iskreno uvažava i prihvaća ne samo prijatelje i susjede, nego i sve sugrađane pravoslavne vjere koji Hrvatsku smatraju svojim domom.
Uz tradicionalni pozdrav – Mir Božji, Hristos se rodi – još jednom čestitam Božić svim pravoslavnim vjernicima u Hrvatskoj.
Može biti slika sljedećeg: božićno drvce, Rasvjeta i unutra

By urednik