HomeVideoBez cenzura avantura glamura - bravo Hard Jura!

Bez cenzura avantura glamura – bravo Hard Jura!

Published on

spot_img

GRAD BJELOVAR

Bez cenzura avantura glamura – bravo Hard Jura!

“U znoju lica svoga kruh svoj ćeš jesti!” (Biblija)

Poznato je da uspjeh u poslu nije samo pitanje novca, već i ostavljanja pozitivnog traga u zajednici. Thomas Edison je jednom prilikom izjavio: “Cilj svakog posla je produkcija ili postignuće i da bi se ovi ciljevi ostvarili moraju postojati prethodno razmišljanje, planiranje, inteligencija, iskrena svrha i znoj.” Prema latinskoj poslovici: Acta, non verba. – “Djela, ne riječi.” , otvorena je nova (kao iz snova) poslovna jedinica Hard Jure, u Bjelovaru, u Gundulićevoj ulici na broju 10 (nakon godina 30!). Zapravo, preko trideset godina je prošlo od kada su Renata i Jadranko Vidak započeli svoju ljubavno-poslovnu priču pod imenom Hard Jura u Bjelovaru, u Ulici Josipa Jelačića 10A (043 221 300). Na toj adresi i više nego uspješno posluju na području veleprodaje i maloprodaje školskog i uredskog pribora, raznoraznih torbi, kožne galanterije, proizvoda domaćih i stranih proizvođača te raznovrsna ponuda artikala za djecu i odrasle, obrtnike, poslovne subjekte, . . . i još koječega! Na istoj adresi je i . . . – eJura Design&Print. Otvoreni su od ponedjeljka do petka od 07-16h te subotom od 08-14h. Pred početak škole produžuju radno vrijeme i preporučuju da se za školu opremite na vrijeme uz pomoć njihovog nadasve ljubaznog i stručnog osoblja. Uskoro će biti dostupni i online!

-Odlučili smo otvoriti još jednu maloprodaju u samom centru grada, prvenstveno zbog dostupnosti i praktičnosti za naše cijenjene kupce. Školski pribor, uredski materijal, kožni program, . . . . sve ono što je najtraženije sad je dostupno i nakon uobičajenog radnog vremena – izjavila je između ostalog prilikom otvorenja nove poslovnice, direktorica Renata Vidak, naglasivši da će daljnje širenje, naravno, ovisiti o interesu tržišta. (Što je još izjavila svestrana šefica, grofica Renata, pogledajte naš videozapis!)

Dario Hrebak, gradonačelnik Bjelovara,  čestitajući obitelji Vidak na poslovnoj odluci i novoj investiciji u lokalnoj zajednici, između ostalog je izjavio: -Svaka nova poslovna inicijativa, pa i ona koja zapošljava tek nekoliko osoba, značajna je za naš grad. Obitelj Vidak je primjer kako predanost i ustrajnost dovode do rasta i novih poslovnih iskoraka. Veseli me vidjeti poduzetničku energiju i vjeru u daljnji razvoj! . . . Obitelji Vidak želim puno uspjeha u daljnjem poslovanju.  (Pogledajte naš videozapis pa ćete vidjeti i jednu “zabranjenu?!” sekvencu.)

20 posto na cjelokupan asortiman te simbolični pokloni uz svaku kupnju, očekuju sve kupce slijedećih mjesec dana, a možda i duže (tako, za sada, priče kruže!). Ova nova, druga po redu, poslovnica ili poslovna jedinica, radi radnim danom do 20 sati, a možda će i duže ako će kupci to zahtijevati, saznali smo u razgovoru van protokola. Tvrtka Hard Jura (Renata i Jadranko sa sinovima Juricom i Tomislavom i dvadesetak zaposlenih), na poštenje i poslovnost se fura i sve veći i bolji asortiman na tržište gura – bravo Hard Jura!

Nikola Tesla: “Neka budućnost kaže istinu i procjeni svakoga u skladu s njegovim radom i postignućima.

 

 

 

 

 

 

Latest articles

VELIKI PETAK U SREDIŠTU BJELOVARA

GRAD BJELOVAR NA VELIKI PETAK RIBICE I ŠARANI U SREDIŠTU NAJSRDAČNIJEG GRADA Veliki petak je dan...

USKRSNA PODJELA RIBICA

Grad Bjelovar TRADICIONALNA USKRSNA PODJELA RIBICA Pridružite nam se sutra, 3. travnja, na bjelovarskom korzu kod...

Sve počinje danas!

GRAD BJELOVAR Grad Bjelovar i ove godine u povodu Uskrsa organizira podjelu ribljih obroka na...

More like this

VELIKI PETAK U SREDIŠTU BJELOVARA

GRAD BJELOVAR NA VELIKI PETAK RIBICE I ŠARANI U SREDIŠTU NAJSRDAČNIJEG GRADA Veliki petak je dan...

USKRSNA PODJELA RIBICA

Grad Bjelovar TRADICIONALNA USKRSNA PODJELA RIBICA Pridružite nam se sutra, 3. travnja, na bjelovarskom korzu kod...