GRAD BJELOVAR Točno u podne s mališanima smo dočekali Dječju novu godinu! Bilo je plesno, pjevno i jako veselo! Hvala svima koji su svojim dolaskom uljepšali zadnji dan 2025.godine. Sretna vam nova 2026. godina! #gradbjelovar #dječjanovagodina #motomrazovi #drustvonašadjecabjelovar #gradprijateljdjece #gradzaboljiživot Navigacija objava Predstavljen plan rada te dogovoreno . . . ISPRAĆAJ DJEČJE NOVE GODINE
Trebate biti prijavljeni kako bi objavili komentar.