Grad Bjelovar

 

IZ DEŽURSTAVA DEŽURNIH SLUŽBI

”Živjela nova godina i još jedna prilika da budemo bolji!”                                                                                                                                                   Oprah Winfrey

Nakon burne ili nekima manje burne novogodišnje noći, bjelovarski gradonačelnik Dario Hrebak i bjelovarsko-bilogorski župan Marko Marušić s većinom polusnenih novinara obišli su dežurne službe i nakon izvještaja čelnika dežurnih službi . . .  – zaključeno je da je sad već prošlogodišnja novogodišnja noć bila jedna od najmirnijih u proteklih nekoliko godina. Pojedinosti saznajte iz naših videozapisa koje objavljujemo s malim zakašnjenjem (zbog tehničkih razloga!).

”I odjednom znaš da je vrijeme za novi početak i počni vjerovati da se čuda događaju.”                                                                                                   Meister Eckhart

By urednik