OD PETKA U MUZEJU IZLOŽBA “DOBA TELEFONA”
Grad Bjelovar OD PETKA U MUZEJU IZLOŽBA “DOBA TELEFONA” Gradski muzej Bjelovar od 22. rujna do 22. listopada predstavlja jedinstvenu izložbu telekomunikacijske tehnologije pod nazivom „Doba telefona – s posebnim osvrtom na Bjelovar“. Građani će moći vidjeti čak 88 različitih izložbenih primjeraka, među kojima je najstariji telefon iz 1894. godine, kao i telefonska centrala iz … Nastavi čitati OD PETKA U MUZEJU IZLOŽBA “DOBA TELEFONA”
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u svoju WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili
Kopirajte i zalijepite ovaj kôd u svoju web-stranicu kako biste ga ugradili