GRAD BJELOVAR
„Okusi Bilogore” na 30 Terezijani
„Okusi Bilogore”, već tradicionalna gastronomska manifestacija održana je i ove godine u sklopu jubilarne 30. Terezijane. Veliki broj posjetitelja moglo je besplatno kušati autohtone slane i slatke specijalitete bilogorskog kraja rađene po starinskim receptima i uživati uz pjesme i plesove KUD-a Bjelovar. Izabran je i najbolji medenjak i kolač s medom, uz ocjenjivanje mirisa, okusa i domaće čarolije. Više možete saznati iz naših videozapisa, jer: “Okusi se ne rađaju nego stvaraju.” (Mark Twain)

Trebate biti prijavljeni kako bi objavili komentar.