Grad Bjelovar
30. lipnja u 00:25 ·
📌Otvorena je 5. Jazzica! 😀🥰
➡️Pogledajte i poslušajte djelić atmosfere s Vedranom Ružićem. 🎹🎷🎸🎵🎶
❗️Čekamo vas i sutra u Boho parku! 🥳

By urednik