GRAD BJELOVAR

Uoči Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Grad Bjelovar i ove je godine odao počast svim poginulim herojima paljenjem lampaša uoči Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.
Simbolično, u Vukovarskoj ulici, lampaše su zapalili i gradonačelnik Dario Hrebak te njegov zamjenik Igor Brajdić, ali i bjelovarsko-bilogorski župan Marko Marušić, predstavnici udruga proizašlih iz Domovinskog rata, učenici bjelovarskih srednjih škola, gradski vijećnici i mnogi drugi Bjelovarčani.

By urednik