Grad Bjelovar
š„š„š„Održana je joÅ” jedna Potraga za pisanicama. šš
Bilo je sjajno!!! š„³š¤š„°
š¶š§š§Hvala prvenstveno djeci, ali i roditeljima, bakama, djedovima…svima koji su doveli svoje maliÅ”ane na druženje.ššš
ššHvala i naÅ”im Moto zeÄevima koji nas uvijek oduÅ”eve, naÅ”oj zeÄici animatorici Nina Fit , Bjelovarskom kazaliÅ”tu, kao i Atletskom klubu i GimnastiÄki klub Bjelovar te UdruzI branitelja lijeÄenih od PTSP-a, koji uvijek pomažu u provedbi gradskih dogaÄanja i manifestacija.
š¤Vidimo se i sljedeÄe godine!
Sretan Uskrs svima! š„°

Trebate biti prijavljeni kako bi objavili komentar.