Grad Bjelovar

🄚🄚🄚Održana je joÅ” jedna Potraga za pisanicama. šŸŽ‰šŸŽŠ
Bilo je sjajno!!! šŸ„³šŸ¤—šŸ„°
šŸ‘¶šŸ§’šŸ‘§Hvala prvenstveno djeci, ali i roditeljima, bakama, djedovima…svima koji su doveli svoje maliÅ”ane na druženje.šŸ‘šŸ‘šŸ‘
šŸ‡šŸHvala i naÅ”im Moto zečevima koji nas uvijek oduÅ”eve, naÅ”oj zečici animatorici Nina Fit , Bjelovarskom kazaliÅ”tu, kao i Atletskom klubu i Gimnastički klub Bjelovar te UdruzI branitelja liječenih od PTSP-a, koji uvijek pomažu u provedbi gradskih događanja i manifestacija.
šŸ¤—Vidimo se i sljedeće godine!
Sretan Uskrs svima! 🄰

By urednik