Grad Bjelovar

PREKO POLA STOLJEĆA UROLOGIJE U BJELOVARU

 

“Neki ljudi misle da doktori i medicinske sestre mogu vratiti ispečena jaja nazad u ljusku!” (Cass Canfield)

Hmm . . .  Ipak, istina je da “Zdravlje nije sve, ali bez zdravlja, sve je ništa!” (Schopenhauer)

Pod nazivom “Pola stoljeća urologije u Bjelovaru”, održan je skup u Općoj bolnici “Dr. Anđelko Višić” Bjelovar. Nije bilo dovoljno sjedećih mjesta za sve zainteresirane za ovu tako veliku i tako važnu obljetnicu. Skoro “a die ad diem” (od dana do dana) sve je prezentirao dr. Emanuel Modrić, urolog i voditelj Odjela urologije u Općoj bolnici “Dr. Anđelko Višić” Bjelovar uz svesrdnu podršku ravnateljice dr. Sanele Grbaš Bratković. Pogledajte videozapise s ovog vrlo značajnog skupa za Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorsku županiju, zapravo za cijelu Hrvatsku.

 

 

By urednik