GRAD BJELOVAR
S otvorenja 30. Terezijane
Bjelovar ove godine slavi – 270 godina grada i jubilarno, 30. izdanje Terezijane.
Program je započeo 17. lipnja, a svečano otvorenje donijelo je veličanstvenu večer u znaku glazbe, velikog produkcijskog spektakla – koncert pod nazivom „Broadway u Bjelovaru“ s izborom najboljih pjesama iz svjetski poznatih mjuzikala.
Program samog otvorenja vodila je vrlo ležerno Doris Pinčić, dok je u ulozi meštra ceremonije bio bjelovarski glumac Ognjen Milovanović.
Na pozornici je nastupio prošireni sastav Big Banda Bjelovar uz dirigenta Brunu Bišćana i soliste: Renata Sabljak, Dino Antonić, Dora Trogrlić, Marko Kutlić, Stela Rade i Ozren Bilušić.
30. Terezijana – stvarno je carski spektakl u najsrdačnijem gradu Hrvatske!
“Grad nije samo zbir ulica i trgova, već živi organizam koji pamti svaki naš korak i slavi svaki naš uspjeh.” (n.a.)

Trebate biti prijavljeni kako bi objavili komentar.