GRAD BJELOVAR

SAMCI

Nova kazališna koprodukcija Gradske kazališne kuće Bjelovar (KMC Bjelovar) i GDK Gavella uskoro stiže pred publiku!

Režija: Nina Kleflin i Bogdan Diklić
Igraju: Bogdan Diklić, Bojan Navojec, Andrej Dojkić, Natalija Đorđević, Domagoj Janković, Jelena Miholjević, Ranko Zidarić
Premijere: 27. siječnja – GDK Gavella, 31. siječnja – Bjelovar
Prva izvedba u Bjelovaru: 1. veljače u Domu kulture Bjelovar u 20:00 sati
Ulaznice su u prodaji:  www.kmcbj.hr
Kazališna priča prema dramskim djelima Gordana Mihića, „Gospodin Foka“ i „Siroti mali hrčki“, prvi put objedinjena u kazališnu cjelinu pod naslovom „Samci“, u kojoj se teatar apsurda susreće s britkom komedijom, a humor otvara prostor za ozbiljna pitanja o usamljenosti, društvu i ljudskim odnosima.
Kazališni susret velikog teksta, snažnog ansambla i prepoznatljivog humora koji ostaje s publikom i nakon spuštanja zastora.
Vidimo se u kazalištu!

By urednik