29 NOVIH SLUČAJEVA ZARAZE

U BJELOVARSKO-BILOGORSKOJ ŽUPANIJI

29 NOVIH SLUČAJEVA ZARAZE KORONAVIRUSOM

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji 29 je novih slučajeva zaraze COVIDOM-19.


19 novozaraženih osoba s područja je grada Bjelovara, tri su s područja grada Čazme, po dvije novozaražene osobe s područja su grada Daruvara i općine Veliki Grđevac, a po jedna novooboljela osoba s područja je grada Garešnice, Grubišnog Polja i općine Rovišće. Jedna novozaražena osoba zdravstveni je djelatnik. Na području Bjelovarsko-bilogorske županije trenutno je 99 aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom. U samoizolaciji su u našoj županiji 533 osobe. U posljednja 24 sata preminula je jedna starija osoba s područja Bjelovarsko-bilogorske županije zaražena koronavirusom. Sedmi je to smrtni slučaj na području naše županije vezan uz COVID-19. Budimo i dalje odgovorni prema sebi i drugima, poštujmo sve propisane mjere i čuvajmo svoje i zdravlje svih nas! (bbz.hr)

#ostanimoodgovorni

Autor: urednik

Podijeli ovaj članak
468 ad