SVJETSKI DAN UČITELJA

SVJETSKI DAN UČITELJA

Poštovane učiteljice i učitelji, Sretan Vam Svjetski dan učitelja!


Svjetski dan učitelja obilježava se svake godine 5. listopada i prilika je to da još jednom javno pohvalimo sve naše učitelje, nastavnike i profesore i zahvalimo im na svemu što čine za naše mlade, za svaki dan truda i napora kojeg ulažu u prenošenje znanja novim generacijama.

Biti učitelj, nastavnik ili profesor nije samo zanimanje to je životni poziv i velika odgovornost za razvoj našeg društva, razvoj koji mora biti temeljen na znanju i upravo Vi ste ti koji činite razliku svakoga dana u Vašim učionicama.

Svjesni izazova današnjeg vremena posebice sada kada smo svi zajedno suočeni s pandemijom koronavirusa Bjelovarsko-bilogorska županija želi svim učiteljima svoje županije dati društvenu važnost koju zaslužuju.

Bjelovarsko-bilogorskoj županiji upravo ulaganje u obrazovanje je na vrhu ljestvice prioriteta, a trenutna ulaganja u naše škole dokaz su tome. Također, tu su i brojni programi koje zajednički provodimo i na tome Vam iskreno hvala.

Stoga još jednom u moje osobno ime i u ime mojih suradnika, čestitam Vam Vaš dan.

 

ŽUPAN

 Damir Bajs, dipl. iur.

Autor: urednik

Podijeli ovaj članak
468 ad